Fundacja Solankowe Tarasy

Chcemy aktywnie wspierać seniorów

Niekorzystne i dramatyczne zmiany demograficzne prowadzące do starzenia się naszego społeczeństwa sprawiają, że idea wsparcia i pomocy dla Seniorów staje się w Polsce bardzo ważnym i naglącym zagadnieniem.

Istnieje pilna potrzeba aktywizacji społecznej, zapobiegania niepełnosprawności i wykluczenia osób starszych  oraz zapobiegania i optymalnego leczenia chorób wieku podeszłego.

W kwietniu 2021 roku została powołana do życia Fundacja Solankowe Tarasy, której działalność ma na celu poprawę jakości i wydłużenie życia osób starszych.

Chcemy aktywnie wspierać seniorów, inicjować wymianę doświadczeń pomiędzy samymi seniorami oraz inicjować międzypokoleniową wymianę doświadczeń i wsparcie młodszych pokoleń.

Wasze wsparcie umożliwi nam powszechne dotarcie do ludzi starszych, którzy pragną zadbać o własne zdrowie fizyczne i duchowe, zachować sprawność oraz samodzielność i których interesuje własny rozwój, nauka… Liczymy na Waszą pomoc i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie odnośnie działalności naszej Fundacji.

Dziękujemy za każde wsparcie!

 

Bank Spółdzielczy Inowrocław

60 8149 0000 0000 6159 2000 0020

Fundacja Solankowe Tarasy
ul. Solankowa 34, 88-100 Inowrocław
KRS: 0000895767

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!