Kolejny etap budowy

Budujemy restaurację z miejscem relaksacyjnym

Przedstawiamy Państwu kolejny etap budowy naszej inwestycji Centrum Seniora  ,,SOLANKOWE TARASY”.

Budujemy Restauracja z miejscem relaksacyjnym dla naszych przyszłych Seniorów, aby mogli miło i przyjemnie spędzać czas w każdej wolnej chwili, w następnej kondygnacji (nad Restauracją) zostaną wybudowane pokoje oraz taras widokowy na część wewnętrzna naszego Centrum Seniora ,, SOLANKOWE TARASY”.

W środku obiektu zaczynamy budować windę, aby można było komfortowo przedostać się do swojego Apartamentu lub pokoju, lub odpocząć na tarasie widokowym.

Elektrycy montują już gniazdka w ścianach, cała elektryka w naszym obiekcie jest nowa, firma od wykończenia wnętrz zaczyna pracę w ,, SOLANKOWYCH TARASACH ”, hydraulicy doprowadzają instalację wodno-kanalizacyjną do każdego pomieszczenia, jednym zdaniem (Idziemy do przodu, by zdążyć na koniec roku 2021 z otwarciem naszego CENTRUM SENIORA ,, SOLANKOWE TARASY ”, TRZYMAJCIE KCIUKI 😊👍).

Za kilka tygodni wprowadzimy na naszą stronę ostateczną wersję wizualizacji, jak w środku będzie wyglądało CENTRUM SENIORA ,, SOLANKOWE TARASY ” nasz pierwszy etap inwestycji.

Mogę zdradzić rąbka tajemnicy, że będzie pięknie i stylowo, jesteśmy przekonani że trafimy w Państwa gusta….

Zapraszamy do odwiedzin naszego konta na Facebook.