Apartamenty i mieszkania z serwisem medycznym

Apartamenty i mieszkania z serwisem medycznym i opiekuńczym „Solankowe Tarasy” to inwestycja mieszkaniowa składająca się z kilku niezależnych, nowoczesnych i zabytkowych budynków znajdujących się w unikalnym miejscu Inowrocławia.

Przeszedłeś na emeryturę i Twoje dotychczasowe mieszkanie lub dom stały się zbyt duże i drogie w utrzymaniu?

Doskwiera Ci brak windy w budynku i inne bariery architektoniczne, które utrudniają normalne funkcjonowanie?

Twój stan zdrowia nieco się pogorszył, dlatego zależy Ci na dobrej komunikacji z kluczowymi punktami miasta, bliskim sąsiedztwie aptek, lekarzy i rehabilitantów?

Poszukujesz miejsca, w którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie?

Centrum Seniora i osób Niepełnosprawnych „Solankowe Tarasy” to wyjątkowe apartamenty i mieszkania z serwisem medycznym i opiekuńczym zaprojektowane z myślą o seniorach i osobach niepełnosprawnych.

Możesz tutaj zyskać nie tylko piękny, niezależny apartament czy mieszkanie, ale także indywidualny serwis medyczny, rehabilitację, wyżywienie oraz pełne wsparcie techniczne i konserwatorskie.

Inwestycja jest realizowana przy ul. Solankowej oraz ul. Ratuszowej w Inowrocławiu – w sąsiedztwie słynnego Parku Zdrojowego z sanatoriami, obiektami uzdrowiskowymi, tężniami oraz rozległymi terenami rekreacyjnymi.

Dla naszych Klientów przygotowujemy nowoczesne i funkcjonalne apartamenty i mieszkania o powierzchni od 35 do 60 m2 z podziemnym miejscem parkingowym.

Niezależność, bezpieczeństwo i pełen komfort – jednym słowem to najlepszy adres w mieście!

Pełna oferta –  IV kwartał 2023.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

Tel: +48 501 540 455 / E-mail: t.murawski@solankowetarasy.pl
Tel: +48 509 049 245 / E-mail: i.rutkowska@solankowetarasy.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!